Naše kvalitné a inteligentné alarmy  umožňujú z jedného miesta sledovať fungovanie celej domácnosti, ovládať nielen základné spotrebiče určené na vykurovanie a ohrev, vetranie alebo zavlažovanie, ale napríklad aj osvetlenie. Optimálne využiť zdroje energie na reguláciu spotrebičov s prínosom finančných úspor, pri zachovaní všetkého komfortu, ktorý je v dnešnej dobe vyžadovaný.

Široký výber

Profesionálne zabezpečenie nikdy nebolo jednoduchšie. Rozšíriteľné, diaľkovo ovládané, jednoducho nastaviteľné. A naviac dobre vyzerá!

JABLOTRON  je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.JABLOTRON 100Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom
pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

Rokmi vyskúšaný zabezpečovací systém

O všetkom, čo sa vo Vašej domácnosti alebo firme deje, máte neustále prehľad prostredníctvom svojho mobilu alebo internetu. Kombinácia bezdrôtového aj drôtového riešenia alarmu JABLOTRON  umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie!

Možnosti zapojenia

Platíte len za to čo naozaj potrebujete. Široký výber zberníc, detektorov pohybu a sirén.

 

JA-101KR

JA-101K – Ústredňa s GSM komunikátorom umožňujúcim komunikáciu s mobilnými telefónmi užívateľov, s webovým portálom a s bezpečnostnou službou. Ústredňa na ochranu rodinných domov, kancelárií a menších firiem.

 

JA-114E – je obojsmerne komunikujúci drôtový prístupový modul s LCD displejom, klávesnicou, ovládacím segmentom a RFID čítačkou. Slúži na jednoduché, prehľadné a zrozumiteľné ovládanie zabezpečovacieho systému.

 

JA-111A – Vonkajšia siréna je namontovaná na fasáde domu smerom k príjazdovej ceste. Komunikuje prostredníctvom zbernice, z ktorej je aj napájaná.

 

JA-110A – Zbernicová siréna do vnútorného prostredia. Je určená na akustickú signalizáciu príchodového a odchodového oneskorenia, upozornenia na prebiehajúci poplach a aktivácie PG výstupov v zabezpečovacom systéme

JA-110P – Zbernicový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérovprostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu v miestnosti. Charakteristiky detekcie možno optimalizovať pomocou výmenných šošoviek.

 

JA-120PB – Detektor JA-120PB je kombináciou PIR detektora pohybu JA-110P s detektorom rozbitia skla v jednom zariadení. Každý detektor komunikuje s ústredňou ako samostatné zariadenie.

JA-120PC je pohybový PIR detektor so zabudovaným kamerovým modulom. Umožňuje detegovať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Kamera detektora je vybavená bleskom pre kvalitné fotenie v noci.

 

JA-111M – Deteguje otvorenie dverí alebo okien. S ústredňou komunikuje po zbernici. Kryt je chránený sabotážnym kontaktom. K aktivácii detektora dochádza po oddialení permanentného magnetu od senzora.

 

JA-110ST -Zbernicový požiarny detektor JA-110ST je určený na kombinovanú (optickú a teplotnú)detekciu požiaru v obytných a komerčných budovách.

JA-154J – Je obojsmerne komunikujúci diaľkový ovládač systému JABLOTRON 100. Umožňuje diaľkovo ovládať zabezpečovací systém, vyvolať tiesňový poplach a ovládať spotrebiče.

 

JA-82K – Hybridná ústredňa, max. 50 periférií (14 drôt), 2 podsystémy, 2 výstupy, 50 užívateľov – kódy alebo RFID čipy, pamäť 256 udalostí

 

JA-81E – Drôtová klávesnica JA-81E umožňuje ovládať a programovať systém OASiS. Obsahuje čítačku bezdotykových prístupových kariet a umožňuje pripojiť detektor otvorenia dverí. Klávesnica sa k ústredni pripája káblom.

OS-350 – Vonkajšia nezálohovaná siréna, vybavená dvojicou sabotážnych kontaktov pre detekciu otvorenia krytu a strhnutia zo steny. V siréne je integrovaný výkonný blikač, zaisťujúci dobrú optickú lokalizáciu aktívnej sirény.

SA-913TM – Vysokovýkonná siréna s piezoelektrickou membránou pre použitie ako akustické zariadenie v interiéry ale aj exteriéry stráženého objektu.

 

JS-20 LARGO – PIR detektor pohybu osôb JS-20 je určený k priestorovej ochrane objektov. Spracováva signál metódou násobnej analýzy signálu. Pre jednoduchšie zapojenie rozvodov je vybavený párom voľne použiteľných svoriek.

 

JS-25 COMBO – Pre uľahčenie montáže zabezpečovacieho systémukombinuje detektor JS-25 snímač PIR na priestorovú ochranu so snímačom rozbitia skla pre plášťovú ochranu. Má 3 samostatné výstupy (rozbitie skla, sabotáž snímača).

JA-84P – umožňuje zaznamenať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu fotografiou. Detektor je vybavený aj bleskom a infračerveným prisvietením pre fotenie v noci.Typická životnosť batérie cca 2 roky.

SA-200A – Je určený na detekciu otvorenia dverí a okien. Magnetický dverný kontakt so svorkovnicou (rozpínací).

SD-282ST – Detektor slúži na detekciu požiarneho nebezpečenstva v interiéry obytných alebo obchodných budov. Nie je určený na inštaláciu do priemysleného prostredia.

 

 

JA-14-BK – RFID kožený prívesok – Univerzálny prístupový čip k systému JABLOTRON 80 v tvare prívesku na kľúče.

Nechajte si vypracovať nezáveznú cenovú ponuku