Inteligentné riešenie pre vašu domácnosť

Inteligentné alarmy  umožňujú z jedného miesta sledovať fungovanie celej domácnosti alebo firmy. Prostredníctvom aplikácie môžete jednoducho ovládať nielen základné spotrebiče určené na vykurovanie a ohrev, vetranie alebo zavlažovanie, ale napríklad aj osvetlenie.

Autorizovaný inštalačný partner pre JABLOTRON

JABLOTRON 100+

Kompletne ochráni vašu domácnosť. Zároveň dokáže rozsvietiť svetlá, otvoriť garážovú bránu či spustiť zavlažovanie

Zabezpečte svoj dom odkiaľkoľvek

Prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON môžete alarm nastaviť i na diaľku.

Dve tlačidlá pre intuitívne ovládanie

Zelené a červené tlačidlo Segmenty fungujú ako semafor. Zelená znamená, že alarm je vypnutý a vy sa môžete voľne pohybovať po celom dome.

Systém, ktorý sa vám prispôsobí

Rozšírenie systému je jednoduché – stačí, aby ste zavolali nášho montážneho partnera. Ten do vašej garáže nainštaluje detektory a ku klávesnici pridá ďalší „semafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.

Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku

Poradíme vám čo všetko by mal váš nový inteligentný systém obsahovať.

Inteligentné riešenie pre vašu firmu

Prostredníctvom aplikácie môžete jednoducho ovládať nielen základné spotrebiče ako klimatizácia, vetranie, osvetlenie ale aj zdvihnutie závory či nastavenie automatizácie pre rôzne procesy (zatvorenie hlavnej garáže vypne automaticky osvetlenie v kancelárií.)

Autorizovaný inštalačný partner pre JABLOTRON

JABLOTRON 100+

Vďaka alarmu JABLOTRON sa do vašej firmy nedostane nikto nepovolaný. Okrem toho môcť ovládať svetlá či závoru a to aj na diaľku.

Ovládanie odkiaľkoľvek

Už nebudete musieť byť vo firme, aby ste zapli alarm alebo zhasli svetlá. Všetky funkcie zabezpečovacieho systému môžete ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilnej a webovej aplikácie MyJABLOTRON.

Systém, ktorý sa vám prispôsobí

Rozšírenie systému je jednoduché – stačí, aby ste zavolali nášho montážneho partnera. Ten nainštaluje detektory a ku klávesnici pridá ďalší „semafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.