Naše kvalitné a inteligentné alarmy  umožňujú z jedného miesta sledovať fungovanie celej domácnosti, ovládať nielen základné spotrebiče určené na vykurovanie a ohrev, vetranie alebo zavlažovanie, ale napríklad aj osvetlenie. Optimálne využiť zdroje energie na reguláciu spotrebičov s prínosom finančných úspor, pri zachovaní všetkého komfortu, ktorý je v dnešnej dobe vyžadovaný.

Široký výber

Profesionálne zabezpečenie nikdy nebolo jednoduchšie. Rozšíriteľné, diaľkovo ovládané, jednoducho nastaviteľné. A naviac dobre vyzerá!

JABLOTRON  je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.JABLOTRON 100Systém ponúka aj domácu automatizáciu (ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom
pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

Rokmi vyskúšaný zabezpečovací systém

O všetkom, čo sa vo Vašej domácnosti alebo firme deje, máte neustále prehľad prostredníctvom svojho mobilu alebo internetu. Kombinácia bezdrôtového aj drôtového riešenia alarmu JABLOTRON  umožňuje šetrnú inštaláciu pre váš objekt aj pre vašu peňaženku. Profitujte z jedinečnej bezdrôtovej technológie!

Možnosti zapojenia

Platíte len za to čo naozaj potrebujete. Široký výber zberníc, detektorov pohybu a sirén.

Nechajte si vypracovať nezáveznú cenovú ponuku